Hizmet / Müşteri Memnuniyeti
  • 0533 091 03 98
  • 0850 346 4909
  • bilgi@ozsemanakliyat.com

Faliyet Alanlarımız

Müşteri Memnuniyeti

Sema Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık olarak, müşteri odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirdiğimiz eşya taşımacılığı faaliyetinde müşterilerimizin beklentilerini, şikâyetlerini, öneri ve memnuniyetlerini kolaylıkla iletebileceği iletişim imkânları sunarak, ekonomik beklentimiz olmadan müşterilerimizi dikkatle dinleriz. Yaptığımız hizmeti dikkate alarak müşteri memnuniyetini sağlamak için telafi yöntemlerini uygular, müşteriye ait geri bildirimleri değerlendirir ve çözüm üretiriz.

Faaliyetlerimizle ilgili müşteri şikâyetlerini en doğru şekilde algılama, tanımlama, analiz etme, yönlendirme, çözümler üretme, müşteriye sonuçlarını bildirme süreçlerini; şeffaflık, erişilebilirlik, cevap verebilirlik, objektiflik, gizlilik ve hesap verebilirlik prensipleri doğrultusunda müşteri odaklı bir yaklaşım ile değerlendirerek yönetir ve bu bilgiyi sürekli iyileştirme sağlamak için kullanırız.

Müşterilerimizin beklentileri ve gereksinimleri doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek için müşterilerimiz, çalışanlarımız başta olmak üzere tüm paydaşlarımızdan aldığımız geri bildirimleri kullanarak ve gereken tüm kaynakları sağlayarak süreçlerimizi sürekli iyileştiririz.

 

Taşıdımız
Değerli Müşterilerimizin Görüşleri

 

Sema evden eve nakliyat ve taşımacılık olarak, taşıdığımız siz değerli müşterilemizin görüşlerini sizinle paylaşmak istedik.

 

TARİH GÖNDEREN MESAJI

 04.04.2016 

 Murat ATAYDIR  

Sema nakliyat la eşyalarımı taşıdım çok memnun kaldım sema nakliyat ve ekibine çok teşekürler.

 25.03.2016 

 Volkan SEZER 

Karstan istanbula gönderdiğim eşya yerine kırılmaya ulaştığı için ozsema nakliyat teşekkürü bir borç bilirim.

 

 

 

porno izle